Máy Đếm Tần AT5000-F1 / F2 / F3Code: #AT5000-F1 / F2 / F3
Máy Đếm Tần AT5000-F1 / F2 / F3
Tình trạng sản phẩm
- chi tiết
- Download
Atten AT5000-F1 Frequency Expander 1 to 2Ghz AT5011
Feature:
we had 3 model offering, the F1( 1GHz), F2 ( 2GHz) F3 ( 3GHz). This Auction is for F1 Unit.
Specification: Thông Số kĩ Thuật Máy Đếm Tần
Input Frequency Range : 1050MHz ~ 2050MHz
Input level : -27dBm ~ -100dBm
Input impedance : 50 ohm
Output impedance : 50ohm
Output : Connect to 5005/5010/5011 spectrum analyzer
Size : 210mm x 220mm x 80mm
Weight : 2kg
Power : 220V
Power Source :50Hz
Dimension :approx. 5W